Cookies
Patvirtinkite mano pasirinkimus
Leisti visus

Atmesti visus

APIE MUS

Tai Europos įmonių grupė, kurios būstinė yra Härkingene / Šveicarijoje, SanSwiss nuolat remiasi kokybe, naujovėmis ir tvarumu. Didžiausia įmanoma klientų nauda ir ilgaamžiškumas yra esminė mūsų pasaulinės verslo filosofijos dalis. Trys gamybos vietos ir aštuonios pardavimo įmonės užtikrina įmonės filosofijos įgyvendinimą 18 Europos šalių, pasitelkdamos klientų artumą ir profesionalias paslaugas.
SanSwiss Hrkingen
SanSwiss Jin
SanSwiss

APIE RONAL GRUPĘ

1969 m. Karl Wirth įkūrė RONAL įmonę. Tuo metu jis priklausė pasauliniam lengvojo lydinio ratų rinkos pionieriams. Jau 50 metų „RONAL“ taiko aukštą technologiją, novatorišką dizainą ir kokybę be kompromiso. Ilgalaikis augimas buvo pasiektas klientų aptarnavimo, tęstinių inovacijų ir aukštos kokybės dėka. Žaliavų išdėstymas RONAL įmonei suteikia didesnį konkurencinį pranašumą sąnaudose ir geriau patenkinti paklausą tam tikrose rinkose.

„RONAL“ aptarnauja klientus Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Meksikoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Čekijoje ir JAV.

Aukščiausios kokybės užtikrinimui RONAL kuria ir gamina savo gamybos įrankius. Jie kilę tiek iš Portugalijos Cantanhede ir Šveicarijos Härkingen, kur yra ir būstinė, ir RONAL grupės plėtros ir projektavimo centrai. Dėl šios tvarkos bendrovė gali užtikrinti trumpas plėtros sąlygas su geriausia kokybe ir žiniomis.

Lengvojo lydinio ratlankiai su savo „RONAL & SPEEDLINE“ prekiniais ženklais yra ilgalaikiai lyderiai reikiamoje antrinėje rinkoje. Abu prekių ženklai pasižymi kokybišku ir nepriekaištingu dizainu. Dalyvavimas konkrečiose rinkose; aukšta technologija ir gaminio dizainas; ir moderniausia gamybos įranga padeda įmonei patenkinti klientų poreikius visame pasaulyje.

Mūsų patirties rezultatas: patrauklus dizainas dėl estetinių formų ir kokybiškos tapybos, aukščiausia technologija patogiam vairavimui ir saugumui.

www.ronalgroup.com

SanSwiss istorija

1981 - 1999

1981 Karl Wirth Ronal įmonės savininkas, nusprendė plėtoti papildomą gamybą, kuri būtų rinkoje pirmaujanti kompanija. Tai turėjo būti įmonė ne iš automobilių pramonės. Taip prasidėjo nauja istorija Ronal kompanijoje, sanitarinės technikos, dušo kabinų gamyba Bitche (Prancūzija) mieste, netoli Vokietijos sienos.

1999

Tie patys metodai ir technologijos, kurie buvo sėkmingai naudojami lenvojo lydinio ratlankiams gaminti buvo sėkmingai pritaikyti ir dušo kabinų gamyboje laikantis tos pačios filosofijos - inovacijos, dizainas ir kokybė. Nuolatinis pardavimų augimas Prancūzijos ir Vokietijos rinkose lėmė sprendimą pradėti dušo kabinų gamybą Jičin mieste(Čekija).

2000

Nauji gamybos pajėgumai leido tiekti į naujas rinkas Europoje ir paskatino kurtis naujas pardavimo atstovybes Ispanijoje, Čekijoje ir Lenkijoje. Taip pat atverė rinkas į Slovakiją ir Vengriją.

2001

Po aštuoniolikos mėnesių paieškų renkantis vietą, buvo nuspresta Jičín mieste (Čekija) statyti naują modernią 10.000 kv. metrų gamyklą, kurioje vyktų gamyba. Šioje gamykloje gaminama dydžioji dalis mūsų asortimento pagal aukščiausius kokybės reikalavimus.

2009

Naujas Ronal vardas Europos rinkoje atnešė naują mąstymą ateities kryptims ir privedė prie sprendimo įkurti naują holdingo kompaniją, kuri apimtų visą sanitarinę sritį. Štai dėl ko 2009 metais buvo sukurtas SanSwiss ženklas . Didelė paklausa esamose rinkose, susidomėjimas ir paklausa kitose regionuose nuvedė SanSwiss į naujas rinkas kaip Belgija, Liuksemburgas, Šveicarija, Austrija, Rusija ir Rumunija.

2010

2010 metų sausį buvo įkurtas filialas Rumunijoje, Timisoara mieste. Ši gamykla su savo pardavimų departamentu padėjo SanSwiss koncernui susidoroti su augančia paklausa, leido pradėti plėtrą į kitas šalis, tarnauja kaip logistikos ir pardavimų centras Balkanuose. Su septyniais savo filialais ir komercinėmis atstovybėmis šešiolikoje šalių, SanSwiss bendrovė tapo pirmaujančia tiekėja Europoje vonios įrangoje. Mūsų pagrindinė įmonės filosofija išlieka nepakitusi - naujovės, kokybė ir dizainas, kurias puikiai sekasi įgyvendinti. Mes darome viską, kad patenkinti mūsų klientų poreikius.

2020

Investavimas į ateitį: „SanSwiss“ pastatė modernų gamybos ir logistikos kompleksą Jičine, Čekijos Respublikoje. Naujoji daugiafunkcė salė yra svarbus žingsnis įgyvendinant įmonės ilgalaikį strateginį tikslą - maksimaliai padidinti visos daugianacionalinės grupės gamybos, laikymo ir visos logistikos sistemos efektyvumą. Beveik 200 milijonų investicijų žymiai padidino gamybos, sandėliavimo ir biurų plotą nuo pradinio 9500 iki daugiau nei 18600 kvadratinių metrų. Tai leidžia efektyviai pertvarkyti medžiagų ir galutinių produktų srautus ir dėl to padidinti greitį ir lankstumą tiekiant vartotojams visoje Europoje. Be to, moderni naujoji salės techninė įranga dar labiau pagerina visų pagamintų gaminių ir susijusių paslaugų kokybę klientams.
 
Mes ir toliau daug dėmesio skiriame išskirtinai aukštos kokybės komponentų naudojimui, kiekvieno gaminio techniniam tobulumui ir tiksliam visų detalių sprendimui. Tai yra vienintelis būdas sukurti didelio naudingumo ir ilgaamžiškumo dušo kabinas ir dušo padėklus, kurie yra būdingi „SanSwiss“ prekės ženklui ir kuriuos vertina vartotojai ne tik Čekijos Respublikoje, bet ir sudėtingose ​​Prancūzijos, Vokietijos, Belgijos rinkose. Šveicarija ir naujosios Skandinavijos rinkos - Norvegijoje ir Švedijoje.

„SanSwiss Group“ yra tarptautiniu mastu veikiančios „RONAL GROUP“, vienos iš pasaulyje pirmaujančių automobilių pramonės ir komercinių transporto priemonių lietų ratlankių gamintojų, dalis.

Būdami Europos įmonių grupe, „SanSwiss“ nuolat garantuoja kokybę, inovacijas ir patikimumą. Didžiausias klientų pasitikėjimo pranašumas yra produktų ilgaamžiškumas, tai esminė mūsų pasaulinės korporacijos filosofijos dalis. Trys gamybos vietos ir pardavimo įmonės užtikrina įmonės filosofijos įgyvendinimą Europoje ir profesionalias paslaugas per atstumą su klientais nuotoliniu būdu.
TV CE ESG Aquaperle
„SanSwiss“ produktai atitinka aukščiausius reikalavimus technologijoms, funkcionalumui, komfortui ir dizainui. Nuolatinis gaminių kokybės laikymasis stebimas atliekant reguliarias testavimų procedūras. Aukštos kokybės medžiagų pasirinkimas, kruopštus perdirbimas šiuolaikiniuose gamybos procesuose užtikrina aukštą visų SanSwiss produktų kokybės lygį.

Visos SanSwiss dušo kabinos, pagamintos iš grūdinto saugaus stiklo, atitinkančio Europos saugos standartų EN 12150-1: 2000 reikalavimus. Dėka visapusiškos gamybos kompetencijos ir naujoviškų produktų kūrimo srityje „SanSwiss“ yra vienas sėkmingiausių gamintojų Europoje.