APIE MUS

Tai Europos įmonių grupė, kurios būstinė yra Härkingene / Šveicarijoje, SanSwiss nuolat remiasi kokybe, naujovėmis ir tvarumu. Didžiausia įmanoma klientų nauda ir ilgaamžiškumas yra esminė mūsų pasaulinės verslo filosofijos dalis. Trys gamybos vietos ir aštuonios pardavimo įmonės užtikrina įmonės filosofijos įgyvendinimą 18 Europos šalių, pasitelkdamos klientų artumą ir profesionalias paslaugas.
SanSwiss Hrkingen
SanSwiss Jin
SanSwiss

APIE RONAL GRUPĘ

1969 m. Karl Wirth įkūrė RONAL įmonę. Tuo metu jis priklausė pasauliniam lengvojo lydinio ratų rinkos pionieriams. Jau 50 metų „RONAL“ taiko aukštą technologiją, novatorišką dizainą ir kokybę be kompromiso. Ilgalaikis augimas buvo pasiektas klientų aptarnavimo, tęstinių inovacijų ir aukštos kokybės dėka. Žaliavų išdėstymas RONAL įmonei suteikia didesnį konkurencinį pranašumą sąnaudose ir geriau patenkinti paklausą tam tikrose rinkose.

„RONAL“ aptarnauja klientus Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Meksikoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Čekijoje ir JAV.

Aukščiausios kokybės užtikrinimui RONAL kuria ir gamina savo gamybos įrankius. Jie kilę tiek iš Portugalijos Cantanhede ir Šveicarijos Härkingen, kur yra ir būstinė, ir RONAL grupės plėtros ir projektavimo centrai. Dėl šios tvarkos bendrovė gali užtikrinti trumpas plėtros sąlygas su geriausia kokybe ir žiniomis.

Lengvojo lydinio ratlankiai su savo „RONAL & SPEEDLINE“ prekiniais ženklais yra ilgalaikiai lyderiai reikiamoje antrinėje rinkoje. Abu prekių ženklai pasižymi kokybišku ir nepriekaištingu dizainu. Dalyvavimas konkrečiose rinkose; aukšta technologija ir gaminio dizainas; ir moderniausia gamybos įranga padeda įmonei patenkinti klientų poreikius visame pasaulyje.

Mūsų patirties rezultatas: patrauklus dizainas dėl estetinių formų ir kokybiškos tapybos, aukščiausia technologija patogiam vairavimui ir saugumui.

www.ronalgroup.com