„SanSwiss Group“ yra tarptautiniu mastu veikiančios „RONAL GROUP“, vienos iš pasaulyje pirmaujančių automobilių pramonės ir komercinių transporto priemonių lietų ratlankių gamintojų, dalis.

Būdami Europos įmonių grupe, „SanSwiss“ nuolat garantuoja kokybę, inovacijas ir patikimumą. Didžiausias klientų pasitikėjimo pranašumas yra produktų ilgaamžiškumas, tai esminė mūsų pasaulinės korporacijos filosofijos dalis. Trys gamybos vietos ir pardavimo įmonės užtikrina įmonės filosofijos įgyvendinimą Europoje ir profesionalias paslaugas per atstumą su klientais nuotoliniu būdu.
TV CE ESG Aquaperle
„SanSwiss“ produktai atitinka aukščiausius reikalavimus technologijoms, funkcionalumui, komfortui ir dizainui. Nuolatinis gaminių kokybės laikymasis stebimas atliekant reguliarias testavimų procedūras. Aukštos kokybės medžiagų pasirinkimas, kruopštus perdirbimas šiuolaikiniuose gamybos procesuose užtikrina aukštą visų SanSwiss produktų kokybės lygį.

Visos SanSwiss dušo kabinos, pagamintos iš grūdinto saugaus stiklo, atitinkančio Europos saugos standartų EN 12150-1: 2000 reikalavimus. Dėka visapusiškos gamybos kompetencijos ir naujoviškų produktų kūrimo srityje „SanSwiss“ yra vienas sėkmingiausių gamintojų Europoje.