Mes vertiname Jūsų Privatumą
Mūsų svetainėje veikia slapukų failai, kad veiktų tinkamai.

Mes taip pat naudojame slapukus, kad analizuotume naudojimą ir nuolat tobulintume funkcionalumą ir turinį. Savo sutikimu jūs palaikote kuriant mūsų svetainę.
Norėdami tęsti, pasirinkite, kuriuos slapukus naudoti.

Priimkite būtinus slapukus
Daugiau informacijos
Priimkite visus slapukus
Daugiau informacijos

Dušo kabinos su stumdomomis durimis - SanSwiss modeliai

Filtras
Produktų kategorijos (Dušo kabinos) +
Aukštis+
Modelio asortimentas+
CADURA CAE2 G+D
CADURA CAS2
CADURA CAS2+CAST
CADURA CAS2 Nuo sienos
DIVERA D22S2B
DIVERA D22S2B+D22F1
DIVERA D22S2B Nuo sienos
DIVERA D22S2B Nuo sienos
DIVERA D22S3
DIVERA D22S3+D22F1
DIVERA D22S3 Nuo sienos
DIVERA D22S3 Nuo sienos
DIVERA D22SE2B
DIVERA D22SE2B+D22F1
DIVERA D22SRB
DIVERA D22SRB+D22F1
TOP-LINE TOE3 G+D
TOP-LINE TOP G+D
TOP-LINE TOPAC
TOP-LINE TOPAC+TOPF
TOP-LINE TOPR
TOP-LINE TOPR+TOPF
TOP-LINE TOPS2
TOP-LINE TOPS2+TOPF
Kiekviename vonios kambaryje reikia šiek tiek vietos voniai arba dušui. Jei vonios kambarys yra didelis, investuotojai dažnai pasirenka abu šiuos sprendimus. Renkantis dušo kabiną galime susidurti su įvairiomis dilemomis. Turime nustatyti, kokio dydžio turi būti kabina, kokia turi būti anga ir koks dušo padėklas turėtų būti naudojamas. Kalbant apie atidarymo tipą, SanSwiss siūlo dušo kabinas su stumdomomis durimis patogiam naudojimui.

Dušo kabinos su stumdomomis durimis - didžiausi privalumai

Kiekviena dušo kabina turi tam tikrų pranašumų. Taigi kokius privalumus turi dušo kabina su stumdomomis durimis? Vienas didžiausių yra tai, kad dušo kabinos durims atidaryti ir užsidaryti nereikia papildomos vietos. Todėl dušo kabina su stumdomomis durimis bus idealus pasirinkimas bet kokiam vonios kambariui, įskaitant mažą, kur erdvė yra ribota.

Dušo kabina su stumdomomis durimis puikiai tinka bet kokiam vonios kambariui

Peržvelgę SanSwiss pasiūlymus, galime pastebėti, kad dušo kabinos su stumdomomis durimis gali būti montuojamos nišoje arba kampe, gali būti kvadratinės, stačiakampės arba pusapvalės. Tai leidžia išsirinkti prie dekoro tinkančią ir investuotojo lūkesčius atitinkančią kabiną.
Matmenų diapazonas yra vienodai platus. Beveik kiekviename stumdomų durų dušo kabinų modelyje galima rinktis iš kelių standartinių matmenų, taip pat ir specialių pagal užsakymą pagamintų. Pavyzdžiui, mažam vonios kambariui galime rasti 700 mm arba 800 mm pločio dušo kabiną, o erdviam vonios kambariui - 1600 mm pločio ar didesnę dušo kabiną.

Inovatyvūs SanSwiss sprendimai

Kadangi dušo kabina naudojama labai dažnai, turėtume orientuotis į geros kokybės gaminius, kurie laikui bėgant nepraras savo savybių. SanSwiss stumdomų durų dušo kabinos yra būtent tokios. Jų gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, o durys turi magnetinį sandariklį, kuris užtikrina puikų sandarumą ir patogumą jas atidarant ir uždarant. Stiklai padengti AQUAPERLE polimerine danga, kuri yra inovatyvi technologija, neleidžianti vandeniui nusėsti ir susidaryti dėmėms.