Cookies
Patvirtinkite mano pasirinkimus
Leisti visus

Atmesti visus

Nuoroda

Aukšta mūsų dušo kabinų kokybė, garantuojanti ilgalaikį veikimą, puikiai veikia ne tik gyvenamuose namuose, bet ir investiciniuose projektuose, tokiuose kaip viešbučiai, svečių namai ir SPA kurortai. „SanSwiss“ dušo kabinos naudojamos daugybėje aptarnavimo ir poilsio įstaigų, esančių visoje Europoje.
preloadingpreloading

Buddha-Bar Hotel

Čekija / Praha
1996 metais įkurtas, visame pasaulyje garsus restoranas „Buda-Bar“ gimė iš nesibaigiančios jo įkūrėjo Raymondo Visano vaizduotės.

Šio talentingo pasaulinio lygio kūrėjo kūrybiškumas ir noras peržengti nusistovėjusius standartus, suformuotas daugybės kelionių metu, davė jam dovaną absorbuoti daugelį kultūrų, kurios šiandien atsispindi Budos-Baro DNR. Jo koncepcija: „Kelionė kelionėje“. Jo novatoriška vizija, nuosekliai vedė link ambicijų, įkvėpdama pažangiausius projektus, kad patenkintų inoringiausių klientų lūkesčius.

Buddha-Bar Hotel
preloadingpreloading

IBIS StyleS HOTEL

Rumunija / Aradas
Šis modernus ir patogus pastatas prie „Ibis“ viešbučių šeimos prisijungė 2016 m. liepos 1 d. Nuo to laiko mes oficialiai tapome dalimi „Orbis Hotel Group“, visame pasaulyje žinomu kaip „Accor“ viešbučių tinklas.

Savo svečiams siūlome apsistoti už prieinamą kainą. Kaip „ibis Styles“ prekės ženklo viešbutis, mes išsiskiriame savo individualiu dekoru ir nepakartojama atmosfera.

IBIS StyleS HOTEL
preloading

Hôtel Eurotel Montreux

Šveicarija / Kappe
Eurotelas pakelia jus aukščiau

„Eurotel“ yra pačiame Montreux centre, ant Ženevos ežero kranto. Jis pasitinka svečius su keturių žvaigždučių aukščiausios klasės viešbučio prestižu.
Jis džiugina savo apylinkių grožiu, puošnumu ir švariu kalnų oru.

Hôtel Eurotel Montreux
preloading

Hotel Kraskov

Čekija / Třemošnice-Starý Dvůr
EA Hotel Kraskov ****“ yra kaimo vietovėje Železné hory, 4 km nuo Seč Dam užtvankos. Čáslavo kraštas lengvai pasiekiamas iš Prahos ir Brno.

Naujai rekonstruotas viešbutis ir nameliai anksčiau buvo populiarus poilsio kurortas. Dabar siūlomos modernios viešbučių paslaugos plačiai klientų grupei.

Viešbutis tinkamas šeimoms su vaikais ir poroms, taip pat konferencijų ir komandos formavimo renginiams.

Hotel Kraskov
preloading

Kreuz Kappel

Šveicarija / Kappe
Mūsų Landgasthof yra Šveicarijos širdyje.
Sužinokite, ką siūlo Šveicarija.

Senajame ūkiniame pastate įkūrėme 27 naujus kambarius. Tradicinis stilius su šių dienų patogumais. Mūsų restoranai dirba 7 dienas ir mes siūlome viską iš širdies, su tradicijom ir išskirtinio.

Kreuz Kappel
preloading

Radisson Blu Hotel

Čekija / Praha
Miesto centre esantis „Radisson Blue“ viešbutis yra viena puikiausių vietų tiek verslo, tiek turizmo svečiams. Įsikūręs keli žingsniai nuo linksmiausių miesto barų ir kavinių, aukščiausios klasės parduotuvių, ekologiškų turgelių, iškilių ambasadų ir istorinių vietų, viešbutis siūlo lankytojams aukščiausius standartus - savo 350 visiškai atnaujintų kambarių ir apartamentų. Viešbutis siūlo daugybę paslaugų.

Radisson Blu Hotel

Tree of Life

Čekija / Lázně Bělohrad
Gyvybės medis yra modernus keturių žvaigždučių kurortas Lázně Bělohrad mieste. Palepinkite save, derindami turtingas tradicijas, natūralų gydymą, alternatyviąją ir įprastinę mediciną bei puikias paslaugas, teikiamas kraštovaizdžio apsuptyje. Gyvybės medis naudoja vandenį iš savo šaltinių, jis išgauna savo vaistines durpes iš telkinių netoli SPA ir yra tokioje vietoje, kur oro ir aplinkos tarša yra minimali. Tai daro ją idealia vieta kūno ir proto regeneracijai.

Tree of Life

Villa Regenhart

Čekija / Jesenik
Vienoje gražiausių Jeseník miestelio vilų, „Villa Regenhart“, derinama senojo pasaulio atmosfera su modernia sveikatingumo ir poilsio galimybe.

Šis viešbutis buvo baigtas restauruoti 2016 m. gegužę. Dėl atsakingos renovacijos neobarokiško stiliaus vila susigrąžino savo buvusią šlovę. Originalūs neobaroko, neorenesanso elementai buvo saugomi ir buvo papildyti antikvariniais baldais pokylių salėse.

Mūsų tikslas yra maksimalus svečių patogumas ir pasitenkinimas. Viešbučio restorane siūlomi aukšto lygio maitinimas ir aptarnavimas, siūlant tiek tradicinius čekiškus, tiek ir pasaulio virtuvių patiekalus.

Villa Regenhart