Cookies
Patvirtinkite mano pasirinkimus
Leisti visus

Atmesti visus

Vonios sienelės iš gamintojo „SanSwiss“

Filtras
+Produktų kategorijos (Vonios sienelės)
+Dušo durų forma
  • Pasukamos durys, išorinis ir vidinis varstymas
  • Pasukamos durys su vientisa panele (vyriai ant fiksuotos pusės), išorinis ir vidinis varstymas
  • Slankiojančios durys, dvi dalys
  • Sulenkiamos durys
  • Sprendimai be durų
+Stiklo užpildymas
+Aukštis
+Modelio asortimentas
CAW2B
CADURA
STR4P6B
EASY
SOEB1
SOLINO
SOLB2
SOLINO
SOEB13
SOLINO
D20B1
ARELIA

SanSwiss vonios sienelės
įvairioms vonioms

Vienas iš populiariausių „SanSwiss“ produktų yra vonios sienelės. Jie ypač gerai veikia mažesniuose vonios kambariuose, kai namų savininkai negali sau leisti įrengti ir vonios, ir dušo. Šis sprendimas visų pirma siejamas su funkcionalumu, o tai yra viena dažniausių priežasčių, kodėl klientai renkasi šią parinktį, tačiau ji turi daug daugiau privalumų.

„SanSwiss“ vonios sienelės

„SanSwiss“ daugelį metų gamina aukštos kokybės dušo kabinas ir dušo padėklus. Jau keletą dešimtmečių ji tiekia šiuos produktus į daugelį Europos šalių. Ji turi pripažinimą ir gerą reputaciją. Siekdamas patenkinti kiekvieno kliento, kuris ieško vonios įrangos, poreikius, gamintojas sukūrė keletą vonios sienelių serijų. Vonios dušo sienelės yra puikus pasirinkimas mažesniems vonios kambariams. Jis taip pat puikiai tinka namų savininkams, kurie svajoja apie dušą, bet nenori atlikti kruopštaus ir brangaus remonto. Gamintojas garsėja savo aukštos kokybės produktais ir šiuolaikinėmis technologijomis. Dėl to vonios kambaryje yra aukštos kokybės stiklas, kuris tarnaus ne tik daugelį metų, bet ir bus malonus akiai. Kiekvienas šios kategorijos produktas atitinka EN 14428: 2008+A1 standartą.

Vonios sienelę galima sumontuoti bet kurioje vonioje. Taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kad kalbant apie „SanSwiss“ modelius, klientai gali rinktis kelių serijų produktus. Jie skiriasi naudojimo ir dizaino būdais. Tarp bendrų bruožų galime išskirti kruopštų stiklo apdorojimą, kuris reiškia ilgaamžiškumą, ir AQUAPERLE stiklo dangą. Tai speciali apsauginė danga, apsauganti nuo vandens ženklų ir nuosėdų. Skirtingai nuo paprasto stiklo, vanduo ne srove teka žemyn, o vienu lašeliu. Tai taip pat yra neįkainojama valymo pagalba - tiesiog nuvalykite vonios ekraną, nereikia užsispyrusio šveitimo.

Vonios sienelės - dušo vonioje funkcionalumas

Neretai tarp namų ūkio narių nesutariama, ar geriau investuoti į vonią ar dušą. Užmontavus stiklą ant vonios, ši problema turėtų būti išspręsta. Su juo galėsime mėgautis ir ilgomis atpalaiduojančiomis voniomis, ir greitu dušu ryte. Tai palankus pasiūlymas, nes norint mėgautis dušu nereikia atlikti esminio remonto. Voniai pakanka užsisakyti geros kokybės stiklinę sienelę. Dizainai, įtraukti į „SanSwiss“ pasiūlymą, yra paruošti taip, kad būtų užtikrintas komfortas ir patogumas. Be to, jų privalumas yra elegantiškas, bet paprastas dizainas, todėl vonios dušo ekranas yra universalus, todėl puikiai dera prie bet kokio išdėstymo. Jis atrodo nuostabiai su šiuolaikišku, moderniu ir tradiciniu dekoru.

Vonios sienelės: privalumai

Vonios ekranai turi daug privalumų. Pirma, verta paminėti, kad sutaupome daug pinigų ir laiko, palyginti su visišku vonios kambario remontu. Be to, nepamirškime erdvės aspekto - vonios ir dušo kabinos derinimas veiks net ir mažesniuose vonios kambariuose, kuriuose nėra pakankamai vietos, kad tilptų atskirai. Vonios sienelės reiškia mažesnį vandens suvartojimą ir tai dar vienas taupymas. O tai pasirinkę, taip pat sutaupome laiką; duše paprastai užtrunkama mažiau laiko nei vonioje.

Maudantis paskubomis duše vonioje be stiklo sienelės, vanduo prisitaško ant grindų ir sienų. Tai padidina valymo poreikį ir kelia pavojų, nes išlipant iš vonios galite nukristi. Tačiau naudojant vonios stikląą vanduo nesilieja, todėl nereikia šluostyti sienų ir grindų ir tai taip pat taupo laiką. Be to, minėta AQUAPERLE danga, kuri yra standartinė su visais „SanSwiss“ vonios ekranais, palengvina valymą.

Dušas yra svarbus norint pagerinti odos būklę, sustiprinti kūną ir suteikti mums energijos. Šaltas dušas odą stangrina, gerina kraujotaką ir pažadina vangų kūną po nakties. Turėdami vonios ekraną, būsite motyvuoti kasdien naudotis dušu.

Nors vonios sienelės visų pirma vertinamos kaip funkcionalus elementas, atidžiai juos pasirinkę, jie bus dekoratyvus ir stilingas vonios kambario dekoro priedas. Tai atrodo nuostabiai su įvairiais dizaino stiliais, o tiems, kurie nori dar labiau pabrėžti jo dizainą, galbūt verta apsvarstyti galimybę pastatyti skirtingų spalvų plyteles prie vonios.

Kokį vonios sienelę pasirinkti?

Gamintojas į savo pasiūlymą sąmoningai įtraukė platų vonios sienlių pasirinkimą. Kiekvienas vonios kambarys yra skirtingas, taip pat ir vonios, todėl ne visada tas pats produktas mums tinka. Prekės ženklas pasirūpino, kad kiekvienas klientas rastų modelį, kuris tuo pačiu papildytų išdėstymą ir atitiktų vonios dydį. Todėl kataloge yra vientisas, dviejų dalių ir trijų dalių vonios stiklas, taip pat sienelės, apjuosiančios visą vonios korpusą. Yra keli stiklo ir rėmo variantai, taip pat galima rinktis iš daugybės dydžių, leidžiančių klientams pasirinkti idealų modelį.