Cookies
Patvirtinkite mano pasirinkimus
Leisti visus

Atmesti visus

Stačiakampiai dušo padėklai - SanSwiss modeliai

Filtras
Produktų kategorijos (Dušo padėklai) +
Dušo padėklo forma (Stačiakampis)+
Modelio asortimentas+
Negalime pasirinkti dušo kabinos neįsitikinę, kad turime ir atitinkamą dušo padėklą. Nors jie perkami atskirai, jie turėtų gerai veikti kartu. Visgi populiariausios dušo kabinos yra stačiakampės, todėl dažniausiai perkami ir stačiakampiai dušo padėklai. Toks geras gamintojas kaip SanSwiss negalėjo jų praleisti savo pasiūloje.

Stačiakampiai dušo padėklai yra stiprus linijinio grindų latakų konkurentas

Planuodami vonios kambario remontą, daugelis galvoja, ar rinktis stačiakampį dušo padėklą, ar linijinį grindų lataką. Pastarasis yra minimalistinis ir elegantiškas, tačiau jo įrengimas yra sudėtingesnis ir gali būti atliktas tik kapitalinės renovacijos metu. Šiuo požiūriu dušo padėklas yra kur kas patrauklesnis sprendimas. Be to, šiais laikais parduodami dušo padėklai atrodo moderniai ir stilingai. Pažvelgę į SanSwiss siūlomus stačiakampius dušo padėklus nesunkiai pastebėsime, kad jie išsiskiria išskirtiniu dizainu, o būdami žemi, į dušo kabiną galime patekti taip pat patogiai, kaip ir tiesinio grindų latako atveju. Dušo padėklas turi pranašumą prieš lataką ir montavimo požiūriu. Galime bet kada įtraukti jį į savo vonios kambario dizainą, nelaukdami bendros renovacijos.

SanSwiss stačiakampiai dušo padėklai - kuo jie skiriasi?

SanSwiss yra gamintojas, kuris visais atžvilgiais rūpinasi savo produktais; svarbiausia yra aukšta kokybė, naudojimo patogumas ir estetika. Stačiakampis dušo padėklas tarnaus ilgus metus ir atrodys taip pat gerai, kaip ir pirkimo dieną. Reikia paminėti, kad SanSwiss padėklai yra itin ploni, o tai išskiria juos iš kitų rinkoje esančių dušo padėklų. Jie yra beveik grindų lygyje.

Visi jie yra iš konglomerato, skirti ieškantiems aukščiausios kokybės dušo padėklų. Kiekvienas stačiakampis dušo padėklas yra marmuro ir poliesterio derinys, iš kurių pirmasis sudaro 80%. Dėl to dušo padėklai yra kieti ir atsparūs pažeidimams bei įbrėžimams, o tuo pačiu atrodo labai elegantiškai ir šiltai. Jie sujungia geriausius akmeninių ir akrilinių dušo padėklų privalumus. Kai kurios serijos yra juodos, todėl jos puikiai atrodo prabangiuose arba šiuolaikinio stiliaus vonios kambariuose. Kiti turi neslystantį paviršių, kuris savo ruožtu padidina saugumą ir sumažina kritimo riziką. Be to, visi stačiakampiai dušo padėklai yra padengti patvaria Gelcoat danga.

Didelis stačiakampių dušo padėklų dydžių pasirinkimas

Stačiakampė dušo kabina - sprendimas, tinkantis tiek mažuose, tiek dideliuose vonios kambariuose ir kiekvienam iš šių atvejų bus tinkamo dydžio. Štai kodėl buvo sukurtas didelis dušo padėklų dydžių pasirinkimas. Mes galime lengvai rasti modelį, kurio matmenys yra maži, pvz., 750 × 900 mm ir 800 × 900 mm. Tuo pačiu metu pasiūlyme yra keletas didesnių dušo padėklų, pavyzdžiui: 700 × 1 400 mm, 800 × 1 200 mm arba 900 × 1 600 mm.