Cookies
Patvirtinkite mano pasirinkimus
Leisti visus

Atmesti visus

Pusapvaliai dušo padėklai iš SanSwiss

Filtras
Produktų kategorijos (Dušo padėklai) +
Dušo padėklo forma (Pusapvalis)+
Modelio asortimentas+
Kartais vonios kambarys yra toks mažas, kad jame sunku sutalpinti pagrindinę įrangą. Tai viena iš svarbiausių, bet ne vienintelė priežasčių, kodėl žmonės atsisako vonios ir pasirenka dušo kabiną. Kai turime mažai vietos, svarbus kiekvienas laisvos erdvės centimetras, todėl pusapvalė dušo kabina su pusapvaliu dušo padėklu yra geresnis pasirinkimas nei stačiakampė dušo kabina.

Praktiški ir tvarkingi pusapvaliai dušo padėklai

SanSwiss siūlomi pusapvaliai dušo padėklai yra aukštos kokybės gaminiai, kuriuos įvertins net išrankiausi investuotojai. Tai konglomerato dušo padėklai, kuriuose marmuras sudaro 80%, o poliesteris - 20%. Tokiomis proporcijomis dušo padėklas, viena vertus, yra itin patvarus ir atsparus įbrėžimams, o iš kitos - maloniai ir šiltai jaučiasi. Todėl jis yra praktiškas ir patogus naudoti.

Verta paminėti, kad SanSwiss dušo padėklai taip pat yra tvarkingi ir modernaus dizaino. Jie yra beveik visiškai plokšti ir beveik atitinka grindų lygį. Jie puikiai tiks šiuolaikiniuose, pramoniniuose ir minimalistiniuose vonios kambariuose. Pasirinkę tokio tipo dušo padėklą, galite būti tikri, kad tai bus vienas iš vonios kambario puošybos elementų.

Platus pusapvalių dušo padėklų asortimentas

Naršydami po SanSwiss pasiūlymą galime rasti pusapvalių dušo padėklų, kurie skiriasi paviršiaus tipu, spalva ir dydžiu. Visi jie turi Gelcoat dangą, kuri padidina patvarumą, tačiau be to, kai kurie modeliai turi ir neslystančią dangą. Šie dušo padėklai yra standartiniai balti ir juodi, gali turėti linijinį arba taškinį nutekėjimą. Dydžių diapazonas yra vienodai platus. Galime rinktis iš šių dušo padėklų išmatavimų: 800 × 800 mm, 900 × 900 mm arba 1 000 × 1 000 mm.