Mes vertiname Jūsų Privatumą
Mūsų svetainėje veikia slapukų failai, kad veiktų tinkamai.

Mes taip pat naudojame slapukus, kad analizuotume naudojimą ir nuolat tobulintume funkcionalumą ir turinį. Savo sutikimu jūs palaikote kuriant mūsų svetainę.
Norėdami tęsti, pasirinkite, kuriuos slapukus naudoti.

Priimkite būtinus slapukus
Daugiau informacijos
Priimkite visus slapukus
Daugiau informacijos

Penkiakampės dušo kabinos - SanSwiss pasiūlymas

Filtras
+Produktų kategorijos (Dušo kabinos)
+Dušo durų forma
  • Pasukamos durys, išorinis varstymas
  • Varstomos durys, išorinis varstymas
  • Varstomos durys, išorinis ir vidinis varstymas
+Profilio spalva
+Stiklo užpildymas
+Plotis
+Aukštis
+Modelio asortimentas
PUR PUR51+PUT51P
PUR PUR51+PUT51
PUR PUR52+PUT52P
PUR PUR52+PUT52
TOP-LINE TOP52
Dušo kabina visų pirma turėtų būti funkcionali. Ji turi garantuoti naudojimo komfortą visiems namų ūkio nariams. Tačiau verta į tai žiūrėti ir kaip į interjero dizaino elementą, kuris pagerins jo išvaizdą. SanSwiss penkiakampės dušo kabinos gali būti vonios kambario puošmena.

Penkiakampės dušo kabinos: traukiantis dizainas

We can look at the pentagonal shower enclosure as an alternative to quadrant enclosures. It’s a suggestion for those looking for unconventional and trendy solutions. Not only will the original shape of this enclosure catch everyone’s attention, but it will also take up less space than a rectangular corner cubicle. This means that it can be a good option for small bathrooms, where free space is key.

Estetika ir funkcionalumas viename

Penkiakampės dušo kabinos sukurtos taip, kad būtų gražios ir tuo pat metu funkcionalios. Galime rasti elegantiškų berėmių dušo kabinų, kuriose profilių nebuvimas suteikia modernią ir lengvą išvaizdą, arba penkiakampes dušo kabinas su profiliais. Taip pat galime pasirinkti stiklo tipą. Dušo kabinos yra standartinių dydžių, nuo 800 iki 1000 mm, ir specialių dydžių. Galime rinktis viengubų arba dvigubų varstomų durų modelius.

Penkiakampių sienelių funkcionalumą pagerina magnetiniai sandarikliai. Jie palengvina durų atidarymą ir uždarymą, o visas vanduo lieka viduje, todėl vonios kambarys išlieka sausas. Korpuso stiklai padengti Aquaperle apsaugine polimerine danga, dėl kurios vanduo teka žemyn per stiklą nepalikdamas vandens lašelių. Tai žymiai palengvina valymą, kuris apsiriboja stiklo paviršiaus nuvalymu.