Cookies
Patvirtinkite mano pasirinkimus
Leisti visus

Atmesti visus

Pusapvalės dušo kabinos - SanSwiss modeliai

Filtras
+Produktų kategorijos (Dušo kabinos)
+Dušo durų forma
  • Pasukamos durys, išorinis varstymas
  • Varstomos durys, išorinis varstymas
  • Varstomos durys, išorinis ir vidinis varstymas
  • Slankiojančios durys, dvi dalys
+Stiklo užpildymas
+Plotis
+Aukštis
Viena iš svarbiausių vonios įrangos dalių yra dušo kabina. Peržiūrėję mūsų pasiūlymą, galime rasti skirtingų matmenų, angos tipo ir dizaino korpusų. Kiekvienas dušo kabinos tipas turi savų privalumų, o pasirenkamas variantas priklauso nuo vonios kambario dizaino ir dydžio, taip pat nuo namų gyventojų poreikių. Vienas iš SanSwiss siūlomų gaminių yra pusapvalė dušo kabina, kuri yra labai populiarus pasirinkimas tarp mūsų klientų.

Kokios yra pusapvalės dušo kabinos savybės?

Pusapvalė dušo kabina atrodo subtilesnė nei stačiakampė ar kvadratinė dušo kabina. Ji yra elegantiška ir moderni, kas tikrai padės pabrėžti šiuolaikinio vonios kambario dizainą. Tai taip pat leidžia pagerinti mažo vonios kambario ergonomiką ir naudojimo laisvę dėl apvalaus pagrindo. Dušo viduje yra daug vietos, o tai padidina naudojimo komfortą.

Kiekviena SanSwiss pusapvalė dušo kabina pasižymi stilingu dizainu ir gamyboje panaudotomis aukštos kokybės medžiagomis. Pusapvalės dušo kabinos turi magnetinius sandariklius, kad vanduo nepratekėtų lauk. Taip pat buvo atsižvelgta į lengvą valymą. Būtent todėl korpusas padengtas Aquaperle danga, kuri neleidžia vandens lašeliams nusėsti ant stiklo ir taip neleidžia susidaryti negražioms ir sunkiai valomoms dėmėms.

Pusapvalių dušo kabinų įvairovė SanSwiss pasiūlyme

Lenktas lankas gali būti įrėmintas, dalinai įrėmintas arba berėmis, taip pat yra įvairių spalvų modelių su profiliais. Pusapvalė dušo kabina taip pat gali turėti skirtingas durų atidarymo sistemas. Jos gali būti dviejų dalių, dviejų dalių su šoniniu skydeliu, vientisas, vientisas su šonine panele arba stumdomos.

Kadangi kiekvienos erdvės dydis ir išplanavimas yra skirtingi, siūlome platų standartinių dydžių asortimentą, taip pat siūlome pritaikytus korpusus. Priklausomai nuo pasirinkto modelio, standartinis kvadratinės dušo kabinos plotis gali būti 800, 900 arba 1000 mm, spindulys - 500 arba 550 mm, o standartinis aukštis - 2000 mm. Pritaikytas plotis gali svyruoti nuo 750 iki 1200 mm.