Mes vertiname Jūsų Privatumą
Mūsų svetainėje veikia slapukų failai, kad veiktų tinkamai.

Mes taip pat naudojame slapukus, kad analizuotume naudojimą ir nuolat tobulintume funkcionalumą ir turinį. Savo sutikimu jūs palaikote kuriant mūsų svetainę.
Norėdami tęsti, pasirinkite, kuriuos slapukus naudoti.

Priimkite būtinus slapukus
Daugiau informacijos
Priimkite visus slapukus
Daugiau informacijos

Four-panel dušo kabina

Įprasta dušo kabiną pastatyti prie sienos, o dar dažniau - kampe. Tačiau tai nėra vieninteliai variantai. Be to, kai kuriose vidaus erdvėse neįmanoma pastatyti didelės konstrukcijos. Keturių skydų dušo kabina yra laisvai stovinti, tai reiškia, kad ją galima pastatyti bet kur ir jos nereikia statyti prie sienos.

Keturių skydų dušo kabinos gali būti perkeltos ir yra investicija daugelį metų. Ateityje, kai nuspręsite atnaujinti vonios kambarį, nereikės išardyti ir pakeisti šios dušo kabinos. Pakanka jį perkelti, atlikti reikiamus darbus ir grąžinti į vietą. Šio tipo korpusai skiriasi savo forma ir dydžiu. Galime rinktis iš stačiakampių keturių skydų dušo kabinų ir pusapvalių keturių skydų dušo kabinų. Pastarasis ypač tinka mažesniems vonios kambariams, kuriuose dušo kabina turi būti kampe.

Modul „SanSwiss“ keturių skydų dušo kabina

„SanSwiss“ yra dušo kabinų gamintojas, kuris savo projektuose stengiasi atsižvelgti į visus klientų poreikius. Dėl šios priežasties tarp jos gaminių galime rasti keturių skydų dušo kabiną su dušo padėklu. Jį sudaro akrilo dušo padėklas, dvi galinės plokštės, pagamintos iš 6 milimetrų storio grūdinto lakuoto stiklo, ir termostatas. Priekinės plokštės yra dušo kabina iš TOP-LINE serijos. Galima rinktis iš kelių variantų, todėl nesunkiai rasite sau tinkamiausią.

„SanSwiss“, kaip aukštos kokybės dušo kabinų ir padėklų gamintojas, rūpinasi, kad kiekvienas iš paminėtų elementų būtų tobulas visais atžvilgiais. Dėl to klientas gauna ergonomišką, funkcionalų ir akiai malonų gaubtą. Tai ne tik papildys vonios kambario įrangą, bet ir papildys jo dizainą. Šiam prekės ženklui priklausantys dušai išsiskiria išskirtine elegancija ir dizainu, puikiai derančiu su dauguma interjero dizaino stilių.
MODUL 1400
MODUL 1400 TOPP+TOPF
MODUL 1400 TED+TOPF
MODUL 1400 TOPP2+TOPF
MODUL 1400 TOPK+TOPF
MODUL 1400 TOPS2+TOPF
MODUL 1400 TOPS3+TOPF
MODUL 1400 TOPS4+TOPF
MODUL 1400 TOPAC
MODUL 1400 TED2
MODUL 1400 TOPR
MODUL 1400 TER