Cookies
Patvirtinkite mano pasirinkimus
Leisti visus

Atmesti visus

Walk-in - modernus dušas

Filtras
+Produktų kategorijos (Walk-In)
+Dušo durų forma
  • Slankiojančios durys, dvi dalys
  • Sprendimai be durų
+Aukštis
CAW2
CADURA
CAT4
CADURA
CAT4+CAT3
CADURA
CADUO
CADURA
D35S2
AMALIA
STR4P+STR4P+VT90
EASY
STR4P+STR4P+WPE
EASY
STR4P+BTE2
EASY
STR4P+BTE3
EASY
STR4P SOLO
EASY
STR4P TRIO
EASY
STR4P 20
EASY
STR4P+STR4P+VT90 20
EASY
STR4P+STR4P+WPE 20
EASY
STR4P+BTE2 20
EASY
STR4P+BTE3 20
EASY
STR4P SOLO 20
EASY
STR4P TRIO 20
EASY
STR4P 61
EASY
STR4P+STR4P+VT90 61
EASY
STR4P+STR4P+WPE 61
EASY
STR4P+BTE2 61
EASY

SanSwiss Walk-in kabinos
Megavimasis dušu be kompromisų

Walk-INN dušo kabina yra dar vienas atviros kabinos pavadinimas. Šis pasiūlymas buvo populiarus gana ilgą laiką ir kaskart dažniau pasirodo šiuolaikiškuose vonios kambariuose, kuriuose svarbus stilius, ergonomika ir komfortas. Šio tipo sprendimai yra tiek mažuose, tiek erdviuose vonios kambariuose.

Walk-inn dušo kabinos

Dušo kabina yra daug praktiškesnė nei vonia, todėl ji daugelį metų buvo daug populiaresnė. Dušas kiekviename vonios kambaryje gali atrodyti kitaip, nes dušo padėklo forma, montavimo būdas ir dydis skiriasi. Vienas iš madingiausių variantų pastaraisiais metais yra walk-inn dušas.

Šiuolaikinės dušo kabinos yra ne tik funkcionalios, bet ir labai elegantiškos. Jų modernus dizainas verčia į juos žiūrėti kaip į dekoraciją. Jie yra nuostabi vonios kambario puošmena. Pastaraisiais metais populiariausias variantas yra walk-inn senelės. Juos nuo tradicinių dušo kabinų skiria durų trūkumu. Priklausomai nuo vonios kambario dekoro ir dušo kabinos dydžio, dušo ekraną gali sudaryti viena didelė stiklo plokštė arba dvi ar trys stiklo plokštės.

Kodėl verta rinktis walk-inn dušą?

Ne be reikalo dušai, paprastai įrengiami šiuolaikiniuose vonios kambariuose, pasižymi minimalizmu. Tokiose interjero erdvėse vertinamas formos ekonomiškumas ir stiklo naudojimas, o dušo stiklas kaip tik toks. Juo įrengta vidinė erdvė bus stilinga ir elegantiška. Jis pradžiugins savo dizainu. Dėl lygaus stiklo jis atrodo lengvas ir optiškai padidina interjerą, o tai ypač svarbu mažuose vonios kambariuose. Nors walk-inn sienelės atrodo nuostabiai, tai nėra vienintelė priežastis, kodėl verta investuoti į šį sprendimą.

Dušo sienelių walk-inn privalumai

Pirmas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, kai kalbama apie dušus, yra jų unikalus dizainas. Šio tipo walk-inn stiklai yra elegantiški, traukiantys akį ir pabrėžiantys vonios kambario charakterį. Tuo pačiu metu tai yra universalus produktas ir puikiai dera su įvairiomis dekoracijomis. Net jei po kurio laiko investuotojas nuspręstų atlikti renovaciją, vonios dušo stiklas išliks ir atrodys taip nuostabiai kaip naujas.

Be daugybės vaizdinių savybių, jis turi ir kitų privalumų. Visų pirma, dušo kabina sujungia funkcionalumą su patogumu. Durų ir rankenų trūkumas reiškia, kad yra mažiau sunkiai pasiekiamų kampų, kuriuos sunku išlaikyti švarius. Pati dušo kabinos montavimas yra labai lengvas, ir mums nereikia atlikti bendro remonto, kad įprastą dušo kabiną pakeistume įėjimu.

Pagrindinis privalumas yra naudojimo patogumas. Įlipti ir išlipti iš dušo yra daug patogiau. Slenksčio ir durų trūkumas reiškia, kad jis yra ne tik patogesnis ir suteikia daugiau vietos, bet ir yra saugesnis. Taigi dušo stiklas yra tai, ką vertintų pagyvenę žmonės, žmonės, turintys judėjimo problemų, ir tėvai su mažais vaikais.

Dizainas ir ilgaamžiškumas - dušo kabinos, pagamintos „SanSwiss“

Vonios kambarys su dušu bus įspūdingas, jei walk-inn sienelė yra aukštos kokybės, pagamintas patikimmų gamintojų. Štai kodėl verta pažvelgti į „SanSwiss“ produktus.

Tai „walk-in“ pertvarų gamintojas, turintis ilgametę patirtį šioje srityje. Jo produktai turi atitikti griežtas taisykles. Jie pasižymi dideliu patvarumu ir puikia išvaizda. Platus produktų pasirinkimas ir jų konfigūracijos laisvė leidžia klientams lengviau pasirinkti pertvarą, kuris puikiai dera prie viso dekoro.

Naršydami katalogą rasite įvairaus tipo walk-inn sienelių. Yra keletas įprastų serijų: PUR, CADURA, AMALIA, DIVERA ir EASY. Jie skiriasi bendru dizainu, kai kuriuose modeliuose yra tik lygi stiklo plokštė, o kiti turi matomus profilius, pabrėžiančius dušo formą.

Be to, kiekvienoje serijoje „SanSwiss“ paruošė keli stiklo variantai. Stiklas gali būti skaidrus, bet taip pat gali būti dekoruotas satino juostele ar subtiliu raštu. Kalbant apie walk-inn su matomais profiliais, skiriančiais stiklo plokštes, galite koreguoti jų spalvą pagal savo lūkesčius. Jie gali būti sidabriniai, balti arba juodi.

Padidintas valymo patogumas

„SanSwiss“ yra gamintojas, kuris visais atžvilgiais pasirūpino dušo priežiūros sprendimais. Viena iš priežasčių, kodėl kyla abejonių, ar verta įsigyti dušo kabinas, yra jų valymas. Stiklo plokštė gerai atrodo, kai yra blizgi ir lygi be vandens ženklų. Kalbant apie įprastą stiklo plokštę, ant stiklo nusėda lašai ir pradeda matytis neestetinės nuosėdos. „SanSwiss“ dušo kabinos atveju ši problema buvo pašalinta. Kiekviena plokštė padengta specialia AQUAPERLE stiklo danga. Tai apsauginė polimerinė danga, kuri leidžia vandeniui tekėti pavieniais lašais. Ant paviršiaus nusėda daug mažiau nuosėdų, todėl valyti yra lengviau, palyginti su paprastu stiklu.