Cookies
Patvirtinkite mano pasirinkimus
Leisti visus

Atmesti visus

Dušo padėklai

Filtras
Produktų kategorijos (Dušo padėklai) +
Modelio asortimentas+

SanSwiss dušo padėklai
TAI ILGAMETĖ PATIRTIS DUŠE

Dušo kabina yra funkcionali ir puikiai tinka tiek mažuose, tiek dideliuose vonios kambariuose. Dėl šios priežasties daugelis investuotojų renkasi šį sprendimą. Svarstydami apie dušo kabinos pirkimą, turėtume pagalvoti, koks dušo padėklas jam tiktų. Dėl dušo padėklo dušas gali būti ne tik funkcionalus, bet ir gražiai atrodantis. Tiesiog peržiūrėkite „SanSwiss“ siūlomus dušo padėklus ir rasite modelių, kurie bus puiki puošmena.

Dušo kabinos ir dušo padėklo pirkimas atskirai turi keletą privalumų. Tačiau svarbiausia yra galimybė pritaikyti dušo padėklą ne tik prie pačios dušo kabinos, bet ir prie viso vonios kambario išdėstymo. Dušo padėklai gali būti skirtingų dydžių, formų ir spalvų, todėl galite pasirinkti tokį, kuris kuo puikiausiai papildytų jūsų vonios kambario dekorą.

Medžiaga, naudojama dušo padėklams

Dušo padėklai gali skirtis ne tik pagal išvaizdą, bet ir pagal jų gamybai naudojamą medžiagą. Priklausomai nuo to, iš ko pagamintas dušo padėklas, jos savybės ir ilgaamžiškumas skirsis. Populiariausi yra akrilo ir konglomerato dušo padėklai.

Konglomerato dušo padėklai

Konglomerato dušo padėklai yra aukščiausios klasės pasirinkimas reikliems žmonėms, vertinantiems aukštą kokybę. Dažniausiai jie pagaminti iš marmuro su dažų, dervos ir plastiko priemaiša. Konglomerato dušo padėklai atrodo labai elegantiškai. Jie taip pat yra labai patvarūs ir atsparūs skaldymui ir įbrėžimams. Tuo pačiu metu jie yra lygūs ir šilti tai reiškia patogumą naudoti.

Akrilo dušo padėklai

Akrilo dušo padėklai yra pigesni nei konglomeratiniai. Jie taip pat lengvi, šilti, patvarūs ir lengvai montuojami. Jie nėra tokie atsparūs įbrėžimams kaip ankstesni, tačiau jie yra įvairių spalvų ir formų, todėl jie turi svarbių dekoratyvinių savybių.

Įvairių formų dušo padėklai: stačiakampiai, kvadratiniai arba pusapvaliai

Šiuolaikiniai dušo padėklai gali labai skirtis. Parduodami stačiakampiai, pusapvaliai arba kvadratiniai dušo padėklai. Matmenų diapazonas yra dar didesnis. Tai leidžia mums rasti modelį, kuris gerai tiktų vonios kambario dydžiui ir pačiai dušo kabinai.

Žemi dušo padėklai iš „SanSwiss“

Moderniam ir minimalistiniam vonios kambariui tiks žemas dušo padėklas. Jis bus beveik grindų lygyje, o tai padidins naudojimo patogumą. Itin ploni dušo padėklai, kuriuos siūlo „SanSwiss“, yra pasiūlymas klientams, vertinantiems modernų dizainą . Tiesiog patikrinkite mūsų žemų dušo padėklų seriją: ILA, LIVADA, MARBLEMATE ir TRACY. Tai elegantiški konglomeratiniai dušo padėklai, padengti „Gelcoat“ sluoksniu. Jie yra stilingi ir lengvai montuojami.

Gilūs dušo padėklai

Parduotuvėse vis dar galima įsigyti gilių dušo padėklų, tačiau jie yra mažiau populiarūs nei plokšti. Nors dušas su plokščia dušo padėklu atrodo elegantiškas ir subtilus, aukšti dušo padėklai yra masyvūs ir užima daugiau vietos vonios kambaryje. Jie turi savo gerbėjų, tačiau ši grupė pamažu mažėja.

Įvairių dydžių dušo padėklai

Kiekvienas vonios kambarys yra skirtingas, todėl dušo kabina taip pat gali būti skirtinga. Mažiems vonios kambariams reikalingi nedideli dušai, o erdviuose vonios kambariuose investuotojai kviečiami rinktis didesnius. Nepriklausomai nuo to, kokio dydžio dušo kabinos mes ieškome, platus dušo padėklų pasirinkimas leidžia mums rasti tą, kuris puikiai tiktų. Mažiausias dušo padėklas gali būti net 800 × 800 mm , o, pavyzdžiui, didelių matmenų gali siekti 900 × 1600 mm.

Į ką atkreipti dėmesį perkant dušo padėklą?

Rengdami vonios kambario dizaino projektą pirmiausia turėtume pagalvoti apie vartotojų poreikius, jų patogumą ir saugumą. Naršydami po dušo padėklus turėtume pasirūpinti, kad pasirinktume patogų visiems, įskaitant vaikus ir pagyvenusius žmones. Vonios kambario dizaino stilius taip pat yra svarbus aspektas, į kurį reikia atsižvelgti; gal verta tradicinę baltos spalvos dušo padėklą pakeisti juodu?