Cookies
Patvirtinkite mano pasirinkimus
Leisti visus

Atmesti visus

Kvadratiniai dušo padėklai - SanSwiss modeliai

Filtras
Produktų kategorijos (Dušo padėklai) +
Dušo padėklo forma (Kvadratinis)+
Modelio asortimentas+
Dušo įrenginio pasirinkimas turi daug privalumų. Jis užima mažiau vietos nei vonia, maudymas vyksta greičiau ir vandens suvartojimas yra mažesnis. Tačiau renkantis dušo kabiną taip pat reikia nepamiršti ir tinkamo dušo padėklo. Kvadratinis dušo padėklas yra natūralus pasirinkimas kvadratinei dušo kabinai. Jį rasite SanSwiss pasiūlyme.

SanSwiss kvadratinių dušo padėklų kokybė

Vonios kambario remontas kainuoja brangiai, todėl kiekvienas investuotojas galvoja apie ilgalaikį jo naudojimą. Dėl šios priežasties nuo pat pradžių turime orientuotis į kokybišką įrangą, tai galioja ir dušo padėklams. Pasirinkę SanSwiss gaminius galime būti tikri, kad jie mums tarnaus ilgus metus. Konglomerato kvadratiniai dušo padėklai yra marmuro ir poliesterio derinys. Dėl to jie yra patvarūs ir atsparūs, kaip ir akmeniniai dušo padėklai, o tuo pačiu maloniai ir šiltai jaučiasi kaip akriliniai dušo padėklai. Dėl tokio privalumų derinio šie dušo padėklai atitinka išrankiausių klientų lūkesčius. Be to, kiekvienas modelis yra padengtas Gelcoat danga. Turime ir modelių su papildoma neslystančia danga, todėl ją naudoti dar saugiau.

Jūsų lūkesčius atitinkantys kvadratiniai dušo padėklai

Dušo padėklai visų pirma turi būti funkcionalūs, be to, SanSwiss modeliai yra elegantiški ir stilingi. Jie skiriasi pagal dizainą ir gali turėti linijinį arba taškinį nutekėjimą. Matmenys taip pat gali būti įvairūs; Pavyzdžiui, mažesnėms kabinoms yra skirti kvadratiniai dušo padėklai, kurių matmenys 800 × 800 mm, o 1 000 × 1 000 mm dušo padėklai tinka didesnei dušo kabinai.

Viena iš šio tipo dušo padėklų savybių yra tai, kad jie yra itin ploni ir beveik atitinka grindų lygį. Tai reiškia ne tik didesnį naudojimo komfortą, bet ir išvaizdą. Toks minimalistinis ir lengvas kvadratinis dušo padėklas puikiai atrodys šiuolaikiškame vonios kambaryje. Be to, dėl savo mažo dydžio jis vizualiai padidina erdvę, o tai ypač svarbu mažesnėse erdvėse.