Cookies
Patvirtinkite mano pasirinkimus
Leisti visus

Atmesti visus

Glass 1989 and Karol

Härkingenas, 2023 m. kovo mėn.

„SanSwiss“ praneša apie dviejų Italijos įmonių „Glass 1989“ ir „Karol“ įsigijimą.

Šveicarijoje įsikūrusi „SanSwiss AG“ paskelbė apie „Glass1989 Srl“ ir „Karol Italia Srl“ įsigijimą prieš dvi visiškai priklausančias „Synergia Group“ dukterines įmones. Sandoris buvo baigtas 2023 m. kovo mėnesio pradžioje.


Pagrindinis „SanSwiss“ įsigijimo tikslas – įkelti koją į Italijos dušo kabinų rinką, kurioje bendrovė iki šiol nebuvo aktyvi. Kitų reikšmingų sinergijos galimybių tikimasi pasitelkus rinkodarą, technologijas ir produktų turinį, buitinę naudą, tiekiant šaltinius ir kuriant naujus produktus. Visos įmonės ir prekės ženklai be pertraukų tęs savarankišką pardavimo veiklą atitinkamuose kanaluose ir šalyse.

Olivier Gunther ir Sebastian Hainz, „SanSwiss“ generaliniai direktoriai, jau žiūri į priekį:
„Ateinančius mėnesius žingsnis po žingsnio koncentruosimės į prioritetus, kaip didinti mūsų bendrą sinergiją. Mūsų tikslas aiškus: norime pagerinti visų mūsų Europos partnerių ir klientų naudą ir patirtį. „Glass1989“ ir „Karol“ yra gerai žinomi prekių ženklai ir sukūrė puikią reputaciją savo šalies rinkoje, bet ir už Italijos ribų. Tuo pačiu metu SanSwiss per pastaruosius metus labai išaugo. Jungtinė mūsų nauja įmonių grupė veikia su trimis gamybos vietomis daugelyje didžiųjų Europos šalių, gerai žinomų dėl savo didelės patirties ir našumo dušo kabinų ir kitų vonios gaminių srityje. Esame tikri, kad per ateinančius metus išsiplėtusi grupė sėkmingai vystysis ir toliau.

Buvęs ilgametis savininkas Stefano Boccalon ir toliau eis „Glass1989“ ir „Karol“ generalinio direktoriaus pareigas bei bus atsakingas už Italijos rinką. Būdamas grupės valdymo dalimi, jis taip pat atliks aktyvų vaidmenį plėtojant SanSwiss ateinančiais metais. Jis atkreipia dėmesį į prisijungimo prie „SanSwiss Group“ strategiją: „Būdami vieni iš Italijos rinkos lyderių tiek daug metų aukščiausios klasės vonios ir poilsio zonų apdailos ir įrangos srityje, mes su visu pasididžiavimu prisijungiame prie SanSwiss organizacijos ir taip plečiame esamą produktų ir paslaugų portfelį dušo kabinų sektoriuje. Esu labiau nei laimingas, kad visiems mūsų darbuotojams pasiliekant laive, mes pradedame daug žadančią bendrą ateitį.

Apie SanSwiss: SanSwiss Group yra tarptautiniu mastu sėkminga dušo kabinų ir dušo padėklų gamintoja. Grupės būstinė yra Härkingene, Šveicarijoje. Išsiplėtusiai grupei priklauso gamybos įmonės Čekijoje, Italijoje ir Rumunijoje bei nepriklausomos pardavimų įmonės Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Šveicarijoje ir Rumunijoje, vykdančios pardavimų veiklą didžiosiose Europos šalyse ir pasirinktose užsienio rinkose.

Glass 1989 Srl daugiausia užsiima sveikatingumo ir kitų vonios produktų kūrimu, gamyba, perdirbimu ir rinkodara, bei turi daugiau nei 30 metų veiklos patirtį šiame sektoriuje. „Karol Italia Srl“ yra ribotos atsakomybės bendrovė, įsteigta Italijoje, užsiimanti vonios baldų ir papildomų gaminių gamyba. Naujoje SanSwiss įmonių grupėje dirba beveik 400 žmonių.

www.sanswiss.com  |  www.glass1989.com  |  www.karolitalia.comSanSwiss Glass Karol
Atgal