Cookies
Patvirtinkite mano pasirinkimus
Leisti visus

Atmesti visus

Specialūs sprendimai

Turėdami poreikių įvairovę modernių vonios kambarių įrengimo srityje, mes nuolat plėtojame savo specialių pasiūlymų sprendimų sritis. Kaip vieni iš pirmaujančių dušo kabinų gamintojų, mes specializuojamės pagal individualius užsakymus stiklo gaminių nuožulniose išpjovimuose, kuriuos galima tiksliai pritaikyti prie nuožulnių sienų.

Pasirinkus skirtingas profilio spalvas ir stiklus, galima gaminti dušo kabiną pagal jūsų individualias idėjas ir norus. Specialūs sprendimai taip pat apima sprendimus, kurie yra kuriami ypač mažiems vonios kambariams ir suteikiantys daug vietos dušui, o turima erdvė yra optimaliai išnaudojama.

Pasirinkite savo erdvę

#MINI_zone
#MINI_zone
#MAXI_zone
#MAXI_zone
#BEVELS&CUT-OUT_zone
#BEVELS&CUT-OUT_zone
#NICHE_zone
#NICHE_zone
#COMPLEX_zone
#COMPLEX_zone

Pasirinkite savo spalvą

#BLACK LINE
#WHITE LINE
#GOLD LINE
preloading

#MINI_zone

Mūsų pasiūlymas:
Kampo įėjimas su sulankstomomis durimis
Mažas vonios kambarys, kuriame turime sumontuoti visą reikiamą vonios įrangą, dažnai yra pagrindinė planavimo klaida be dušo kabinos kampe. Tačiau mūsų sulankstomų durų sprendimas tai leidžia optimalus erdvės panaudojimas tiek prausiantis duše, tiek kasdien naudojant vonios kambarį.

Durys sulenktos į vidų užima mažai vietos. Jei mums nereikia dušo, mes gauname atvirą plotą, kurio paprastai nebūtų su standartiniu dušo kabina. Dėl unikalaus vyrių dizaino duris galima visiškai sulankstyti ir tai labai taupo vietą labai mažame vonios kambaryje.

Kampinis įvažiavimas su sulankstomomis durelėmis yra pasirinktiems serijos modeliams: DIVERA, SOLINO
Grįžkite į vietos pasirinkimą
preloadingpreloading

#MAXI_zone

Mūsų pasiūlymas:
Dušo kabina U-ASSAMBLY
Šiuolaikinio interjero dizaine vonios kambarys tampa vis svarbesnis. Vonios kambariai tampa vis didesni, juos apšviečia natūralūs saulės spinduliai, kurie patenka tiesiai pro langus. Tai ne tik vieta, kurioje mes rūpinamės kasdienine higiena, bet vis dažniau ir mūsų privatus, buitinis SPA. Ypač tokiuose dideliuose vonios kambariuose patogios, plačios dušo kabinos su papildomu šoniniu skydeliu gali būti pagrindinis, ypatingas vonios kambario įrangos elementas.

Dušo kabina U-MONTAVIMAS yra idealus sprendimas vonios kambariams su didesniu plotu, kuriame mes galime laisvai įrengti dušą nestandartiniu būdu bet kurioje vietoje, nebūtinai viename iš kampų. U mazgui daugiausia būdingas didesnis stiklinių elementų skaičius, kabiną sudaro dvi šoninės plokštės ir viena ar dvi durys bei papildomi stabilizuojantys elementai, jei tai kabinos be rėmelių.

Dušo kabina „U-ASSEMBLY“ yra pasirinktiems serijos modeliams: CADURA, DIVERA, PUR, TOP-LINE S
Grįžkite į vietos pasirinkimą
preloadingpreloading

#BEVELS&CUT-OUT_zone

Mūsų pasiūlymas:
Durys su sutrumpintu šoniniu skydu ir kūgine išpjova
Mansardoje ar kambariuose su nuožulniomis sienomis vonios kambarį įrengti su standartine dušo kabina dažnai yra labai sunku. Tačiau esant galimybei išpjaustyti stiklo ar kūginius įpjovimus, šoninio skydelio stiklą galima pritaikyti bet kokiam reikalingam pasvirimo kampui.

Taip pat galima atlikti reikiamas įpjovas prie durų arba sureguliuoti šoninį skydelį, arba pasvirusias sienas. Projektavimo inžinieriai patikrina, ar visi dušo kabinų su atskiromis išpjovomis ar kūginiais įpjovimais užsakymai yra konstruktyviai įgyvendinami, siekiant kiekvienam atskiram atvejui rasti geriausią įmanomą sprendimą.

Duris su sutrumpintu šoniniu skydeliu ir kūgine išpjova galima rinktis iš pasirinktų modelių: CADURA, DIVERA, PUR, TOP-LINE S
Grįžkite į vietos pasirinkimą

#NICHE_zone

Mūsų pasiūlymas:
Durys nišoje su rotaciniu profiliu
Sudėtingas vonios kambario dizainas, sienos išlinkimas ar kartais noras ergonomiškai panaudoti esamą vonios kambario nišą yra puikios galimybės naudoti „SanSwiss“ duris su sukamuoju profiliu , leidžiančias duris įmontuoti į nišą bet koks kampas. Šis sprendimas leidžia naudoti esamą neįprasto dydžio nišą ir sukurti patogią dušo zoną.

Pasirinktos serijos modelio durys nišoje su rotaciniu profiliu: ANNEA, DIVERA, PUR, SOLINO, TOP-LINE S. Standartinės durys nišoje tinka visoms serijoms.
Grįžkite į vietos pasirinkimą

#COMPLEX_zone

Mūsų pasiūlymas:
Door with a shortened side panel
Šis sprendimas leidžia sutrumpinti dušo kabinos šoninį skydelį iki tokio aukščio, kuris atitiktų vonios aukštį ir atsižvelgiant į modelį, montuoti jį tiesiai ant vonios arba pakabinti laisvai šalia vonios.

Greito dušo komfortas palyginti su ilgu atsipalaidavimu vonioje. Naudodami „SanSwiss“ sprendimus, galite pasiekti sudėtingumo, kaip ir maudymosi salone, net ir mažiems vonios kambariams. Dėl sutrumpinto šoninio skydo, pritvirtinto tiesiai ant vonios arba šalia jos - atsižvelgiant į modelį, dušo kabina gali būti montuojama kartu su vonia.

Durys su sutrumpintu šoniniu skydeliu yra pasirinktiems serijos modeliams: CADURA, DIVERA, PUR, SOLINO, TOP-LINE S
Grįžkite į vietos pasirinkimą
preloadingpreloading

#BLACK LINE

Mūsų pasiūlymas:
Dušo kabina su JUODU profiliu
BLACK LINE - tai „SanSwiss“ dušo kabinų serija, turinti subtilią matinės juodos spalvos tonų kolekciją. Puikių minimalistinių estetinių forų ir funkcionalumo derinys.
Švelniai sujungtos linijos, formos ir proporcijos sukuria gerai suderintą kompoziciją ir harmoningai sinchronizuoja su kiekvienu klasikiniu interjeru. Tai madinga klasika ir ekstravagancija moderniam dizainui.

Kolekcija buvo sukurta žmonėms, kurie vertina klasikinę eleganciją, modernų dizainą ir aukščiausius standartus. Juoda apdaila yra palėpinio ir modernistinio dizaino esmė, suteikianti vonios kambario interjerui erdvės estetikos ir paprastumo.

BLACK LINE apima dušo kabinas: ANNEA, CADURA, DIVERA, EASY, SOLINO, TOP-LINE S
Grįžkite į vietos pasirinkimą
preloading

#WHITE LINE

Mūsų pasiūlymas:
Dušo kabina su BALTU profiliu
WHITE LINE yra naujausia matinės baltos spalvos dušo kabinų kolekcija. Elegantiška balta spalva - tai paprastumo ir minimalistinio dizaino derinys. Pasiūlymas atviriems žmonėms, kurie aistringai atranda kažką naujo ir ekstravagantiško. „WHITE LINE“ modeliai pasižymi lengvumu, kuris skleidžia tik ryškią baltą spalvą. Spalva, kuri subtiliai ir natūraliai prisitaiko prie supančios erdvės ir leidžia ramiai, bet išraiškingai išdėstyti vonios kambarį.

Matinė balta dušo kabinų apdaila šiuo metu yra vienas įdomiausių stilių, kuris puikiai dera su dabartinėmis vonios kambario dizaino, interjero ir dekoro tendencijomis.

WHITE LINE apima: CADURA, EASY
Grįžkite į vietos pasirinkimą

#GOLD LINE

Mūsų pasiūlymas:
Dušo kabina su AUKSINIU profiliu
Auksas yra prabangos, elegancijos ir išskirtinumo simbolis, būtinas madoje. Interjero dizaine auksinė spalva skleidžia tendencijas, kurios jau keletą metų pastebima ir vonios kambario dizaine, iš naujo atrandant auksą kaip interjero dizaino spalvą. Auksinė linija atitinka vonios kambario jaukumo tendencijas. Dušo kabinos su aukso spalvos tonais, tai modernu ir labai asmeniška. Auksinė elegancija kartu su šiuolaikišku funkcionalumu kaip ryškus vonios kambario akcentas.

„GOLD LINE“ kolekcijos modeliai yra universalūs, pritaikomi ir gali būti lengvai integruojami į skirtingus interjero stilius, nesvarbu, ar tai šiuolaikiškas interjeras, ar romantiškas vintažinis stilius, ar klasikinis vonios kambarys. „GOLD LINE“ yra išskirtinio rafinuoto dizaino, patogios ergonomikos, aukšto funkcionalumo ir vizualinio išskirtinumo derinys.

Aukso linija apima: CADURA
Grįžkite į vietos pasirinkimą