Mes vertiname Jūsų Privatumą
Mūsų svetainėje veikia slapukų failai, kad veiktų tinkamai.

Mes taip pat naudojame slapukus, kad analizuotume naudojimą ir nuolat tobulintume funkcionalumą ir turinį. Savo sutikimu jūs palaikote kuriant mūsų svetainę.
Norėdami tęsti, pasirinkite, kuriuos slapukus naudoti.

Priimkite būtinus slapukus
Daugiau informacijos
Priimkite visus slapukus
Daugiau informacijos

Vonios įranga - „SanSwiss“ gaminiai

Ne kasdien atnaujiname savo vonios kambarį. Taigi, planuojant verta apsispręsti dėl vonios įrangos, kuri, viena vertus, būtų funkcionali, kita vertus, graži. „SanSwiss“ produktai atitinka abu šiuos reikalavimus.
Skaitykite daugiau

Dušo kabinos

ANNEA, CADURA, DIVERA, ESCURA, PUR, SOLINO, TOP‑LINE, TOP‑LINE S
Patikrinti

Walk-In

CADURA, DIVERA, EASY, PUR, TOP‑LINE S
Patikrinti

Vonios sienelės

EASY, SOLINO, TOP‑LINE
Patikrinti

Dušo padėklai

ILA, LIVADA, TRACY
Patikrinti

MODUL

MODUL 1400
Patikrinti

„SanSwiss“ yra kelių dešimtmečių patirtį šioje srityje turintis gamintojas. Mūsų dušo padėklai ir dušo kabinos platinamos 18 Europos šalių klientams. Pasirinkę „SanSwiss“ vonios kambario gaminius, galite būti tikri, kad jūsų interjero erdvė užsipildis aukštos kokybės įrangą. Kiekvienas produktas turi madingą ir elegantišką dizainą. Jie taip pat yra patvarūs, ergonomiški ir suteikia patogumo naudotis daugelį metų. Platus dušo kabinų ir dušo padėklų asortimentas leidžia juos pritaikyti prie bet kokio stiliaus vonios kambarių. Jie puikiai tiks tiek mažame daugiabučio vonios kambaryje, tiek plačioje maudymosi erdvėje.

Produktai kiekvienam vonios kambariui

Kiekviename vonios kambaryje turi būti vonia arba dušas. Naršydami po „SanSwiss“ pasiūlymą, galime rasti įrangos, kuri patenkintų tiek ilgo laiko vonioje mėgėjus, tiek tuos, kurie nori greito nusiprausimo. Tie, kurie turi vonią, taip pat turėtų apsvarstyti galimybę įsigyti vonios stiklą, nes tai naudinga. Jų dizainas leidžia juos montuoti beveik ant kiekvienos vonios.

Kita vertus, jei interjeras reikalauja dušo kabinos, verta peržiūrėti be durų įrengtas dušo sieneles, taip pat modulines ir keturių skydų kabinas. Rinkdamiesi dušo kabiną, turėtume pagalvoti, ar joje būtų padėklas ir koks jis būtų. Dušo padėklai, kuriuos gamintojas siūlo įvairiomių formų ir dydžių, ir tuo pačiu metu jie yra plokšti ir stilingi, todėl jie atrodo nuostabiai bet kurioje interjero erdvėje.

Modernus dizainas, kuris tinka bet kokiam vonios kambariui

Nepriklausomai nuo tipo dušo kabinos ar kliento pasirinkto stiklo, gaminio dydį galima pritaikyti. Be to, naudojamas stiklas gali atrodyti kitaip; jis gali būti matinis, dezinfekuotas arba raštuotas. Visa dušo kabina gali būti pagaminta iš lygių ir minimalistinių skydų, arba stiklai gali būti atskirti profiliais. Visa tai tam, kad vonios įranga atitiktų visus lūkesčius, susijusius su vizualiais ir funkciniais aspektais.